„ES-BUD” powstał w 2008 roku, jako firma z kilkuletnim doświadczeniem oferujemy szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. Naszym celem jest budowanie marki i wzmacnianie wiarygodności poprzez realizacje projektów na terenie całego kraju.

Nasza działalność opiera się przede wszystkim na wykonawstwie projektów dla sektora publicznego. W zakres zadań wchodzą wszelkiego rodzaju usługi związane z budownictwem: budowy, przebudowy, remonty i modernizacje istniejących obiektów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu prac budowlanych, instalacyjno-sanitarnych, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, robót drogowych, zagospodarowanie terenu oraz mała architektura.

Stosujemy najnowsze technologie używając bogatej bazy sprzętowej i transportowej do realizacji wszystkich zadań. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, dzięki czemu gwarantujemy fachowość i terminowość.

Celem i sensem istnienia naszej firmy jest satysfakcja klienta, dzięki której wzrasta nasz prestiż, a Wy jako nasi kolejni Zleceniodawcy dołączacie do grona Zadowolonych.

Prace wykonujemy zgodnie z sztuką budowlaną i PN w terminach ustalonych z Inwestorem. Ceny wykonanych usług zostają ustalone w drodze negocjacji.

Projekty ukończone